• Slider 14
  • Slider 11
  • Slider 20

Angielski

Znajomość języka obcego - to Wasz imidż. A więc, jeśli kiedyś uczyliście się  języka angielskiego w szkole czy na studiach, lecz nie osiągnęliście odpowiedniego poziomu czy zdążyliście już coś zapomnieć, polecamy  zapisać się na kursy językowe w szkole Intense.

Zalety uczenia się języka angielskiego z Intense:

1. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim, począwszy od pierwszych zajęć

2. Grupy 5-8 osób

3. Bezpłatne próbne lekcje

4. Przejrzysty stopniowy system nauczania

5. Efektywna metodyka z gwarancją wyniku

6. Klubowe spotkania z native speakerami

Szkoła języka angielskiego Intense - to:

Nauczanie języka angielskiego:

1) Dla przedszkolaków

2)Dla dzieci od 3 do 6 lat według programów specjalnych.

3) Dla uczniów, gdy nauczanie języka angielskiego w szkole, do której uczęszcza dziecko nie spełnia Waszych oczekiwań

4) Dla dorosłych -  kursy ekspresowe, pomagające w rozwoju kariery i nauki.

5) Nauczanie indywidualne

6)  Przygotowanie do TOEFL, IELTS i innych międzynarodowych egzaminów.

7)  Biznes-kursy

MOTYWACJA

W najbliższym czasie przekonacie się, że bariera językowa - to mit, a mówić po angielsku jest łatwo i przyjemnie. Przestaniecie wstydzić się swojej wymowy i nie będziecie się obawiać, że zrobicie błąd. Uczenie się angielskiego - to nie stres, a zachwycająca podróż do innego świata języka i kultury. Na ogólnym kursie w "Intense" opanujecie wszystkie aspekty języka i będziecie potrafili zastosować je w praktyce w każdym punkcie świata.

Zrobić karierę

Fachowcy, znający język angielski, są najchętniej zatrudniani na rynku pracy, szybko znajdują ciekawą posadę i więcej zarabiają. Studiowanie języka angielskiego w Krakowie razem z "Intense" umożliwi Wam zrobienie oszałamiającej kariery.

Odnieść sukces w biznesie

Szkoła języka angielskiego w Krakowie oferuje efektywne nauczanie w ramach biznes-kursów. Pomogą one tym, którzy planują rozszerzyć swój biznes i pragną rozmawiać z partnerami zagranicznymi bez pomocy tłumacza.

Specjalistyczne kursy angielskiego i innych języków przeznaczone są dla tych, którzy potrzebują opanować  fachową leksykę w szybkim czasie.

Podróżować bez problemów z tłumaczeniem

Nauczycie się rozumieć język angielski i rozmawiać z ludźmi za granicą. Będziecie bardziej pewni siebie i poznacie wielu nowych interesujących ludzi z innych krajów. To jest prostsze, niż myślicie. Udowodnimy to, gdy  rozpoczniecie naukę w  "Intense". 

Dostać się na prestiżowe uniwersytety świata

Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów (IELTS, TOEFL etc.,) pozwolą  dostać się na najbardziej znane uniwersytety świata. Prowadzimy kursy, które umożliwią Wam zdać na wysokim poziomie egzaminy Camridge KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC (Business English Certificate).

Nauczyć dziecko języka angielskiego

Ważne jest, by jak najwcześniej zacząć ćwiczyć elastyczność umysłową dziecka i rozwijać jego zdolności. Naukowcy udowodnili, że w okresie dziecięcym język obcy jest najlepiej przyswajany. Właśnie dlatego wielu rodziców, marzących o udanej przyszłości swojego dziecka, zaczyna nauczać go języków obcych od samego dzieciństwa.

 

 

  • Mapa dojazdu