• Slider 14
  • Slider 11
  • Slider 20

Chiński

W bardzo przystępny sposób przekażemy Wam wiedzę o języku chińskim i nauczymy Was bezbłędnie mówić w tym zawiłym języku. Mamy do zaproponowania nie tylko kursy o profilu ogólnym. Będziecie mieli możliwość nauki tego języka na kursach biznesowych oraz kursach konwersacyjnych. Co więcej, pomożemy Wam przygotować się do egzaminów,  potrzebnych do edukacji czy pracy w Chinach.

Po co potrzebny nam jest tak odległy język? Po pierwsze, bez znajomości języka  trudno porozumieć się w Chinach , gdyż często mieszkańcy tego państwa nie znają angielskiego.

Po drugie, ekonomiczne i polityczne stosunki z Chinami rozwijają się w szaleńczym tempie. Wiele krajów zaczyna współpracę z chińskimi firmami. Lecz i tu powstaje problem – gdzie znaleźć ludzi, którzy potrafiliby mówić po chińsku? Dlatego wiele firm szuka pracowników ze znajomością tego języka.  Znajomość chińskiego otwiera przed Wami oszałamiające możliwości dla realizacji swoich zdolności.

Ciężko znaleźć fachowca, który zna chiński na wysokim poziomie.

Kursy języka chińskiego prowadzą wykwalifikowani wykładowcy, którzy ukończyli kursy pedagogiczne oraz mają za sobą ogromne doświadczenie w nauczaniu.

Zdobędziecie umiejętność mówienia w języku chińskim, która pozwoli porozumieć się z native speakerem. Podczas lekcji języka chińskiego nauczyciel będzie zwracał uwagę szczególnie na poprawność wymowy i intonacji. Pedagog nauczy Was jak poprawnie akcentować, ponieważ dla języka chińskiego jest to rzeczą kluczową.

Niewiele ośrodków edukacyjnych pomaga opanować ten skomplikowany język.

Uczcie się chińskiego razem z nami!

 

  • Mapa dojazdu