• Slider 14
  • Slider 11
  • Slider 20

Francuski

Współczesny świat jest skonstruowany tak, że obecnie wszystko zależy od poziomu naszego wykształcenia. By uważano nas za wykształconego - a co najważniejsze - interesującego człowieka, warto rozpocząć naukę najpiękniejszego na świecie, a zarazem bardzo przydatnego języka – języka francuskiego.

Szkoła Intense oferuje intensywne kursy języka francuskiego w Krakowie, dzięki którym otrzymasz specjalny dokument - certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności językowe. Nauka jakiegokolwiek języka nie jest trudna, najważniejsze jest, żeby po prostu zacząć! Jakie drzwi otwierają przed Tobą umiejętności zdobyte na naszych kursach? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, warto zastanowić się nad znaczeniem tego języka w świecie:

·         Język francuski jest językiem oficjalnym w 33 państwach, w tym języku mówi ponad 200 milionów ludzi.

·         Transatlantyckie duże firmy wymagają od swoich pracowników znajomości języka francuskiego, gdyż wszelkie negocjacje, korespondencja biznesowa i kontrakty są często sporządzane w tym języku, ponieważ nie jest on językiem alegorycznym.

·         Wielu rodzimych użytkowników języka francuskiego używa wyłącznie swojego ojczystego języka zarówno w Internecie, jak i w życiu codziennym

·         W świecie sztuki i kierunków artystycznych nieznajomość języka francuskiego nie należy do dobrego tonu, ponieważ jest to język za pomocą którego można wyrazić swoją wrażliwość i różnorodność emocji.

 

Nauka języka w Szkole Językowej Intense otwiera drzwi do kariery w dziennikarstwie, biznesie, kulturze i innych dziedzinach. Wszystkie kursy językowe prowadzone są wyłącznie przez certyfikowanych nauczycieli w oparciu o metodę komunikacyjną. Oznacza to, że w czasie trwania kursu nie tylko nauczysz się czytać i pisać, ale także nie będziesz czuć się obco w innych częściach świata. Nasza szkoła oferuje intensywne kursy języka francuskiego w zależności od poziomu zaawansowania językowego i osobistych preferencji:

 

• Kurs ogólny. Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i studentów kontynuujących naukę francuskiego. Kurs obejmuje wszystkie aspekty języka francuskiego.

• Kurs konwersatoryjny. Przełamanie bariery językowej, poszerzenie zasobu słownictwa i poprawne wyrażanie swoich myśli to główne zadania kursu konwersatoryjnego.

• Kurs języka biznesowego. Kursy biznesowego języka francuskiego są przeznaczone dla tych osób, których działalność jest związana z francuskojęzycznymi partnerami lub kolegami.

• Kurs intensywny. Są to najkrótsze kursy języka francuskiego, jednak są one najbardziej intensywne. Przeznaczone dla studentów, którzy potrzebują w jak najszybszym czasie opanować ogólny program kursu z zachowaniem wysokiej jakości i efektywności nauki.

• Przygotowanie do egzaminów międzynarodowych. Nauka języka francuskiego odbywa się w taki sposób, aby jak najbardziej efektywnie przygotować ucznia do egzaminów.

• Szkolenia indywidualne. Indywidualne podejście i wygodny harmonogram zajęć są ważnymi zaletami tego kursu. Program jest dostosowany do osobistych preferencji i predyspozycji ucznia.

• Klub konwersatoryjny. Kluby konwersatoryjne są organizowane dla studentów, którzy władają językiem na dość dobrym poziomie i chcą nadal ćwiczyć i udoskonalać swoje umiejętności komunikacyjne.

 

Wyślij swoje zgłoszenie, zaznaczając konkretny interesujący Cię kurs, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą telefonicznie i szczegółowo opowiedzą o możliwościach nauki, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

  • Mapa dojazdu