• Slider 14
 • Slider 11
 • Slider 20

O nas

Optymalny plan zajęć

Możecie dobrać wygodny dla Was rodzaj i czas zajęć ( w grupach lub indywidualnie). Grafik jest dostosowywany do życzeń klienta. Przy czym grupy są tworzone szybko,  nie trzeba będzie długo czekać na termin rozpoczęcia się zajęć.

Wygodna lokalizacja

Najlepsi wykładowcy

Nasi wykładowcy - to dyplomowani fachowcy (native speakerzy). Fachowcy "Intense" wykorzystują współczesne metody naucznia języka obcego i stale udoskonalają programy jego nauczania.

Informacja dla każdego

Formujemy grupy 4-8 osób, aby proces nauczania był efektywny dla wszystkich. Wykładowcy pracują z każdym uczniem indywidulanie, by osiągnął on sukces w opanowaniu języka oraz kontrolują  jego rezultaty.

Przyjazna atmosfera

Bardzo ważne jest, by proces uczenia się odbywał się w komfortowych warunkach. To pozytywnie wpływa na wyniki pracy umysłowej. Nasi wykładowcy umieją stworzyć taką atmosferę, żeby każdy czuł się na lekcjach dobrze i swobodnie.

Bezpłatna lekcja

Zapraszamy na bezpłatną lekcję w Intense by zobaczyć, jak język obcy jest nauczany w naszej szkole. Uczestnictwo w takich zajęciach wcale nie zobowiązuje Was do zapisania się na kurs. Jeśli zadowoli Was jakość pracy naszych wykładowców,  pomożemy Wam dobrać odpowiednią grupę językową .

Przystępna cena

Wyznajemy zasadę, że studiowanie języka obcego powinno być dostępne dla wszystkich dlatego proponujemy niedrogie kursy języka obcego oraz oferujemy zniżki i rabaty na naukę.

 

 • Aktualności

 • Kim jesteśmy

  Naszym priorytetem jest osiągnięcie przez uczniów jak najlepszych wyników w nauce języków obcych.

  Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wysoką jakość edukacji, twórcze i indywidualne podejście do każdego z uczniów.

  Stawiamy na zabawę i skuteczność nauki języka obcego.

   

  Pomożemy Ci osiągnąć ten cel.

 • Nasz zespół

 • Mapa dojazdu