• Slider 14
  • Slider 11
  • Slider 20

Polski

Nasze kursy języka polskiego są odpowiednie zarówno dla Polaków, jak i cudzoziemców. Dzięki nim nauczysz się języka polskiego w stosunkowo krótkim czasie. Każdy z nas ma przecież przeróżne motywacje do nauki języka: rozpoczęcie edukacji w szkole, przygotowanie się do egzaminów językowych, praca, rozwój kariery.

Z nami możesz szybko opanować podstawy języka polskiego lub udoskonalić te umiejętności i zdolności, które już posiadasz. Nasi eksperci wybiorą dla Ciebie najbardziej odpowiedni kurs, biorąc pod uwagę osobiste preferencje i poziom zaawansowania językowego.

Dodatkowo możesz skorzystać z oferty kursów dla dzieci i młodzieży. Mama może uczyć się języka także ze swoim dzieckiem. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a mianowicie: możliwość określenia intensywności zajęć, częstotliwości i czasu ich trwania. Istnieje także możliwość dostosowania programów kursu. Można uczyć się języka razem z dzieckiem lub też spędzać czas z pożytkiem dla siebie. W zależności od wieku dziecka nauka języka nie polega jedynie na wprowadzaniu nowych słów, ale też uwzględnia stosowanie poprawnej melodyki i intonacji języka.

Podczas kursów stosujemy metody odgrywania ról celem lepszego przyswojenia nowego materiału. Nauka języka nie może istnieć bez zaznajomienia się z kulturą państwa, w którym jest on używany, dlatego też zajęcia urozmaicane są wiadomościami z obszaru kulturoznawczego i realioznawczego np. poprzez poznawanie bohaterów popularnych książek. Jako rodzic zawsze możesz kontrolować poziom zmęczenia dziecka i w odpowiednim czasie zareagować w przypadku pojawienia się ewentualnych nadzwyczajnych okoliczności i „siły wyższej”.

 

NASZE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO ZAPEWNIAJĄ:

- naukę z wykorzystaniem nowoczesnych metod komunikacji w trakcie zajęć z języka polskiego;

- przyjazną i swobodną atmosferę;

- naukę z doświadczonymi pedagogami;

- naukę w mieszanych grupach międzynarodowych;

- różnorodne imprezy kulturalne;

- dogodną lokalizację zajęć;

- wysoką jakość zajęć.

 

W naszej ofercie znaleźć można także kursy biznesowe z języka polskiego. Celem takich kursów jest rozwijanie i doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych, pokonując przy tym barierę językową. Ważne miejsce w programie kursu zajmuje gramatyka języka polskiego. Program kursów może ulegać modyfikacjom w zależności od potrzeb klienta.

 

Nauka języka polskiego stała się teraz bardziej przystępna ze Szkołą Intense! 

  • Mapa dojazdu