• Slider 14
  • Slider 11
  • Slider 20

Rosyjski

Kursy języka rosyjskiego w Krakowie w  szkole językowej "Intense" dla dzieci i dorosłych to:

·         Szybka nauka języka rosyjskiego dla początkujących («od zera»);

·         Pogłębione studiowanie rosyjskiego;

·          Zajęcia według współczesnych metodyk nauczania;

·         Przystępne ceny;

·          Dogodna lokalizacja szkoły

Na kursach rosyjskiego na poziomach zaawansowanych nasi studenci będą rozmawiać z native speakerami.  Otrzymywana w "Intense" wiedza języka rosyjskiego usunie barierę w mówieniu i pozwoli naszym studentom swobodnie porozumiewać się w każdym kraju rosyjskojęzycznym.

Przed rozpoczęciem kursu wszyscy nasi studenci - dzieci, nastolatkowie i dorośli -  odbędą ustną rozmowę kwalifikacyjną, będą proszeni o wypełnienie pisemnego testu lub ich znajomość języka może zostać sprawdzona przez telefon, gdyż jest to konieczne dla precyzyjnego wyznaczenia poziomu wiedzy języka. Później, w zależności od poziomu klienta, dokonany zostanie podział na grupy. W czasie trwania nauki studenci również będą wypełniać testy, które pozwolą nam skontrolować rezultaty i jakość nauki w naszej szkole. Po ukończeniu kursu wykładowca przeprowadzi  test końcowy, a studentom, którzy uzyskają pozytywny wynik będą wydane certyfikaty.

Lekcje prowadzone są z uwzględnieniem pięciu aspektów języka: praktyka porozumiewania się, audio - rozumienie ze słuchu, czytanie oryginalnych tekstów w języku rosyjskim, studiowanie gramatyki i trening sprawności pisemnych. Na wyższych poziomach lekcje poprowadzi native speaker. Intensywność nauki pozwoli studentom otrzymać pełne i niezbędne doświadczenie w komunikacji, a jak wiadomo -  w metodyce wykładania języka rosyjskiego bardzo ważnym składnikiem jest praktyka mówienia.

 

  • Mapa dojazdu